Michal Jahn

Iniciátor a základatel Hnutí Žebřík, školní psycholog, garant osobnostního rozvoje na Stojanově gymnáziu, Velehrad. Hlavní lektor programů pro školy, neziskovky a veřejnost. Spoluautor projektu Začínáme spolu, Zase spolu, Adaptační kurz a Odraz.

Jana Šilarová

Hlavní lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, dramatické, relaxační programy pro děti a mládež. Zdravotní klaunka, speciální pedagožka - dramaterapeutka, divadelní ochotnice, kytaristka.

Lucie Kellerová

Hlavní lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, relaxační a strategické programy pro děti a mládež. Rekreoložka, garantka zdravého životního stylu, cestovatelka, kytaristka.

Tomáš Potfaj

Hlavní lektor zážitkových kurzů, programů pro mládež a adaptačních kurzů. Specializace dobrodružné, sportovní programy v přírodě, na vodě, i na sněhu. Výborný vodák, znalec přírodního prostředí, vlastník psího mazlíčka.

Simona Dosedělová

Hlavní lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, relaxační, strategické, komunikativní a sportovní programy. Organizačně schopná pedagožka a leader s velkými cíli.

Daniela Heczková

Hlavní lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, relaxační, strategické a komunikativní programy pro děti a mládež. Managerka v neziskovém sektoru, garantka vzdělávání.

Míša Řihánková

Lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, psychlogické, relaxační a sportovní programy pro děti a mládež. Psycholožka, velký snílek, který má hlavu plnou nápadů a snů.

Pavlína Stará

Lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, psychlogické, relaxační programy pro děti a mládež. Školní psycholožka, žonglérka, cestovatelka srdcem i duší.

Simona Lešková

Lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, výtvarné, relaxační, kreativní a sportovní programy pro děti a mládež. Speciální pedagožka, smíšek týmu.

Monika Weilová

Lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na dramatické a komunikační programy pro mládež. Speciální pedagožka, logopedka, korektorka a doučovatelka českého jazyka.

Kateřina Palová

Lektorka zážitkových kurzů, programů pro rodiny s dětmi a adaptačních kurzů. Specialistka na pohybové, výtvarné, relaxační, kreativní a sportovní programy pro děti a mládež. Psycholožka, lakrosačka a milovnce přírody a kytary.