Vítáme Vás na stránkách Hnutí Žebřík.

 

Vážení přátelé a fanoušci moderního vzdělávání, děkuji Vám za návštěvu našeho webu. Pokud chcete prožít něco neopakovatelného a jedinečného a ještě se u toho něco naučit, něco nového se dozvědět, o sobě, o světě kolem nás, jste tady na správném místě. Věřím, že naleznete všechny informace.

S úctou zakladatel HŽ Michal Jahn

 

 

 

Fanděte nám na FACEBOOKU

 
 

Líbí se Vám naše HNUTÍ? Taky nejste spokojeni s úrovní školství v ČR? Prosíme Vás o podporu na Facebooku, kde Vás čekají novinky a fotky z našich akcí. Videa z kurzů si můžete prohlednout na YOUTUBE. DĚKUJEME!

 

 

 

Transparentní bankovní účet

 
 

Zřídili jsme nový bankovní učet, který je zcela transparentní. Kdokoli z Vás může sledovat pohyby na tomto účtu a kontrolvat, zda byly Vaše dary použity dle domluvy odkaz zde.

 

 

 

Klub přátel Hnutí Žebřík

 

Klub přátel Hnutí Žebřík je skupina lidí, kteří považují činnost občanského sdružení Hnutí Žebřík za natolik smysluplnou, že se ji rozhodli podpořit svým jménem a také finančně. Členové klubu přátel se přímo podílejí na rozvoji a šíření poslání Hnutí Žebřík. Více informací v sekci "jak pomoci".

 

 

 

Příležitost v roce 2016.

 

Další úspěšný rok je za námi a vy už teď můžete plánovat a objednávat kurzy na rok další. Školám doporučujeme zejména tradiční kurzy a projekty jako je Adaptační kurz a projekt Začínáme spolu, které mají u nás dlouhou a úspěšnou historii. Samozřejmě pro třídy máme připravené novinky v oblasti třídních výletů. Máte se na co těšit.

 

 

Máte zájem spolupracovat?

 

Chceš se zapojit do tohoto projektu zaměřeného na rozvoj osobnosti? Chceš poznat nové lidi? Napiš nám a přidej se!

klikni sem pro více informací na Facebooku.

© 2014 Hnutí žebřík. Ve spolupráci s 22Design.